ASVV-30.000MHZ-C25-N102-T
Description
XTAL OSC VCXO 30.0000MHZ CMOS
DataSheet
ASVV-30.000MHZ-C25-N102-T PDF
Type Description
Series:ASVV
Package:Tape & Reel (TR)
Part Status:Active
Base Resonator:Crystal
Type:VCXO
Frequency:30 MHz
Function:Enable/Disable
Output:CMOS, TTL
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:0°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):10mA
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.079" (2.00mm)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SG-8018CB 33.000000 MHZ TJHSA
SG-8018CB 33.000000 MHZ TJHSA
XTAL OSC XO 33.0000MHZ CMOS SMD
SiT3372AI-2E2-25NU216.000000Y
SiT3372AI-2E2-25NU216.000000Y
XTAL OSC VCXO 216.0000MHZ LVDS
SiT3373AI-4B9-25NU222.750000T
SiT3373AI-4B9-25NU222.750000T
XTAL OSC VCXO 222.7500MHZ HCSL
ASVV-30.000MHZ-C25-N102-T
ASVV-30.000MHZ-C25-N102-T
XTAL OSC VCXO 30.0000MHZ CMOS
UNR911NG0L
UNR911NG0L
TRANS PREBIAS PNP 125MW SSMINI3
5913501850F
5913501850F
3MM SQ PRISM R,G,B SMPL STR
PT07SE-16-26S(106)
PT07SE-16-26S(106)
CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP