520R20CA19M2000
Description
XTAL OSC VCTCXO 19.2000MHZ SNWV
DataSheet
520R20CA19M2000 PDF
Type:VCTCXO
Frequency:19.2 MHz
Function:-
Output:Clipped Sine Wave
Voltage - Supply:3V
Frequency Stability:±2ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):2mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SIT8209AI-G3-25S-166.000000Y
SIT8209AI-G3-25S-166.000000Y
MEMS OSC XO 166.0000MHZ LVCMOS
SiT3372AI-2E3-25NZ155.520000Y
SiT3372AI-2E3-25NZ155.520000Y
XTAL OSC VCXO 155.5200MHZ LVDS
SiT3373AC-1B9-33NY445.500000Y
SiT3373AC-1B9-33NY445.500000Y
XTAL OSC VCXO 445.5000MHZ LVPECL
SP500508-1
SP500508-1
DYNAMIC SPEAKER
520R20CA19M2000
520R20CA19M2000
GPIB 1A
GPIB 1A
GPIB INTERFACEOPTION RETROFITS T
SFBMT1000223MX0
SFBMT1000223MX0
CAP FEEDTHRU 0.022UF 100V AXIAL