SIT1602BI-22-28E-14.000000G
Description
MEMS OSC XO 14.0000MHZ H/LV-CMOS
DataSheet
SIT1602BI-22-28E-14.000000G PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:14 MHz
Function:Enable/Disable
Output:HCMOS, LVCMOS
Voltage - Supply:2.8V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):4.5mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Quantity Unit Price Ext. Price
SIT1602BC-83-33S-74.250000T
SIT1602BC-83-33S-74.250000T
MEMS OSC XO 74.2500MHZ H/LV-CMOS
SiT3372AI-2E3-28NE128.000000X
SiT3372AI-2E3-28NE128.000000X
XTAL OSC VCXO 128.0000MHZ LVDS
SIT1602BI-13-30E-24.000000G
SIT1602BI-13-30E-24.000000G
MEMS OSC XO 24.0000MHZ H/LV-CMOS
SIT1602BI-22-28E-14.000000G
SIT1602BI-22-28E-14.000000G