SIT9120AC-1C2-XXS133.333300X
Description
MEMS OSC XO 133.3333MHZ LVPECL
DataSheet
SIT9120AC-1C2-XXS133.333300X PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:133.3333 MHz
Function:Standby (Power Down)
Output:LVPECL
Voltage - Supply:2.25V ~ 3.63V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):69mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AI-1B3-25NE25.000000T
SiT3372AI-1B3-25NE25.000000T
XTAL OSC VCXO 25.0000MHZ LVPECL
SiT3373AC-2B9-33NC224.000000X
SiT3373AC-2B9-33NC224.000000X
XTAL OSC VCXO 224.0000MHZ LVDS
520M20DT16M3690
520M20DT16M3690
XTAL OSC TCXO 16.3690MHZ SNWV
SIT9120AC-1C2-XXS133.333300X
SIT9120AC-1C2-XXS133.333300X
MEMS OSC XO 133.3333MHZ LVPECL
SiT3372AC-1E2-28NX155.520000X
SiT3372AC-1E2-28NX155.520000X
XTAL OSC VCXO 155.5200MHZ LVPECL