SIT8208AI-21-33S-18.432000T
Description
MEMS OSC XO 18.4320MHZ LVCMOS LV
DataSheet
SIT8208AI-21-33S-18.432000T PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:18.432 MHz
Function:Standby (Power Down)
Output:LVCMOS, LVTTL
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±20ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):33mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)