SIT8208AI-21-28E-6.000000X
Description
MEMS OSC XO 6.0000MHZ LVCM LVTTL
DataSheet
SIT8208AI-21-28E-6.000000X PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:6 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVCMOS, LVTTL
Voltage - Supply:2.8V
Frequency Stability:±20ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):33mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
AX7PAF4-915.0000T
AX7PAF4-915.0000T
XTAL OSC XO 915.0000MHZ LVPECL
SiT3373AI-1B9-33NU223.000000X
SiT3373AI-1B9-33NU223.000000X
XTAL OSC VCXO 223.0000MHZ LVPECL
SiT3373AC-4B2-25NE240.000000X
SiT3373AC-4B2-25NE240.000000X
XTAL OSC VCXO 240.0000MHZ HCSL
SIT8208AI-21-28E-6.000000X
SIT8208AI-21-28E-6.000000X
SiT3373AI-2B2-25NB245.760000X
SiT3373AI-2B2-25NB245.760000X
XTAL OSC VCXO 245.7600MHZ LVDS
LMLBX1-1RLS4-36144-95-V
LMLBX1-1RLS4-36144-95-V
CIR BRKR MAG-HYDR ROCKER
VI-BT2-CX
VI-BT2-CX
DC DC CONVERTER 15V 75W