CA25C4803HLT
Description
XTAL OSC XO 48.0MHZ 3.3V SMD
DataSheet
CA25C4803HLT PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:48 MHz
Function:Enable/Disable
Output:HCMOS, TTL
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 125°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):20mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):0.039" (1.00mm)
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3373AI-2B3-30NC625.000000T
SiT3373AI-2B3-30NC625.000000T
XTAL OSC VCXO 625.0000MHZ LVDS
SiT3372AI-1B3-33NX133.650000X
SiT3372AI-1B3-33NX133.650000X
XTAL OSC VCXO 133.6500MHZ LVPECL
SiT3372AI-4E2-28NZ25.000000X
SiT3372AI-4E2-28NZ25.000000X
XTAL OSC VCXO 25.0000MHZ HCSL
CA25C4803HLT
CA25C4803HLT
XTAL OSC XO 48.0MHZ 3.3V SMD
461419 BK001
461419 BK001
HOOK-UP STRND 14AWG BLACK 1000'
M55342E12B72B3RWS
M55342E12B72B3RWS
M55342E 25PPM 0603 72.3K 0.1% R
CONN RCPT 20POS IDC 20AWG GOLD