ECS-3225S25-320-EN-TR
Description
XTAL OSC XO 32.0000MHZ HCMOS SMD
DataSheet
ECS-3225S25-320-EN-TR PDF
Type Description
Series:ECS-3225S
Package:Tape & Reel (TR)
Type:XO (Standard)
Frequency:32 MHz
Function:Enable/Disable
Output:HCMOS
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±15ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):7mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.039" (1.00mm)