SXO53L3A071-148.500M
Description
XTAL OSC XO 148.500MHZ LVDS SMD
DataSheet
SXO53L3A071-148.500M PDF
Type Description
Series:SXO53L
Type:XO (Standard)
Frequency:148.5 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVDS
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:0°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):60mA
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.047" (1.20mm)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AC-4B9-33NC50.000000Y
SiT3372AC-4B9-33NC50.000000Y
XTAL OSC VCXO 50.0000MHZ HCSL
SiT3373AC-4E2-25NB625.000000X
SiT3373AC-4E2-25NB625.000000X
XTAL OSC VCXO 625.0000MHZ HCSL
CA50C33E3HMT
CA50C33E3HMT
XTAL OSC XO 33.333MHZ 1.8V SMD
SXO53L3A071-148.500M
SXO53L3A071-148.500M