S518025T-32.768K-CT
Description
XTAL OSC XO 32.7680KHZ HCMOS SMD
DataSheet
S518025T-32.768K-CT PDF
Type Description
Series:S5
Package:Strip
Type:XO (Standard)
Frequency:32.768 kHz
Function:Enable/Disable
Output:HCMOS
Voltage - Supply:1.8V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):-
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.051" (1.30mm)