SIT8209AI-31-25S-133.333000X
Description
MEMS OSC XO 133.3330MHZ LVCMOS
DataSheet
SIT8209AI-31-25S-133.333000X PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:133.333 MHz
Function:Standby (Power Down)
Output:LVCMOS, LVTTL
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±20ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):36mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)