SIT8208AC-22-18S-16.368000Y
Description
MEMS OSC XO 16.3680MHZ LVCMOS LV
DataSheet
SIT8208AC-22-18S-16.368000Y PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:16.368 MHz
Function:Standby (Power Down)
Output:LVCMOS, LVTTL
Voltage - Supply:1.8V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):31mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3373AI-2B9-33NG250.000000X
SiT3373AI-2B9-33NG250.000000X
XTAL OSC VCXO 250.0000MHZ LVDS