STC32K33R17A-26.000MT
Description
XTAL OSC TCXO 26.0000MHZ SNWV
DataSheet
STC32K33R17A-26.000MT PDF
Type Description
Series:STC32K
Type:TCXO
Frequency:26 MHz
Function:-
Output:Clipped Sine Wave
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±1ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-10°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):2mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.047" (1.20mm)
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AI-1E3-28NH133.650000X
SiT3372AI-1E3-28NH133.650000X
XTAL OSC VCXO 133.6500MHZ LVPECL