SIT9120AI-2B1-33S74.250000D
Description
MEMS OSC XO 74.2500MHZ LVDS SMD
DataSheet
SIT9120AI-2B1-33S74.250000D PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:74.25 MHz
Function:Standby (Power Down)
Output:LVDS
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±20ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):55mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AC-1B2-30NE133.650000Y
SiT3372AC-1B2-30NE133.650000Y
XTAL OSC VCXO 133.6500MHZ LVPECL
SiT3372AI-2B9-30NX156.250000X
SiT3372AI-2B9-30NX156.250000X
XTAL OSC VCXO 156.2500MHZ LVDS