SIT1602AI-13-33E-26.000000E
Description
MEMS OSC XO 26.0000MHZ LVCMOS
DataSheet
SIT1602AI-13-33E-26.000000E PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:26 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVCMOS
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):4.5mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AC-1E3-33NG200.000000X
SiT3372AC-1E3-33NG200.000000X
XTAL OSC VCXO 200.0000MHZ LVPECL
SIT1602BC-13-30E-19.200000D
SIT1602BC-13-30E-19.200000D
MEMS OSC XO 19.2000MHZ H/LV-CMOS
SiT3373AC-4E9-28NE625.000000Y
SiT3373AC-4E9-28NE625.000000Y
XTAL OSC VCXO 625.0000MHZ HCSL
RN55C6812BBSL
RN55C6812BBSL
RES 68.1K OHM 1/8W .1% AXIAL
CR2430
CR2430
BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
SIT1602AI-13-33E-26.000000E
SIT1602AI-13-33E-26.000000E
MEMS OSC XO 26.0000MHZ LVCMOS
SiT3373AC-2B2-30NX540.000000T
SiT3373AC-2B2-30NX540.000000T
XTAL OSC VCXO 540.0000MHZ LVDS