FO3HSKDM24.0-T2
Description
XTAL OSC XO 24.0000MHZ HCMOS SMD
DataSheet
FO3HSKDM24.0-T2 PDF
Type Description
Series:F310R
Package:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
Part Status:Active
Base Resonator:Crystal
Type:XO (Standard)
Frequency:24 MHz
Function:Enable/Disable
Output:HCMOS
Voltage - Supply:1.8V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):7mA
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.047" (1.20mm)
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3373AC-1E3-28NE625.000000Y
SiT3373AC-1E3-28NE625.000000Y
XTAL OSC VCXO 625.0000MHZ LVPECL