AMPMGDA-31.2500T3
Description
MEMS OSC XO 31.2500MHZ CMOS SMD
DataSheet
AMPMGDA-31.2500T3 PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:31.25 MHz
Function:Enable/Disable
Output:CMOS
Voltage - Supply:1.71V ~ 3.63V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):1.3mA (Typ)
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Height - Seated (Max):0.035" (0.89mm)