SIT8208AC-23-25E-8.192000X
Description
MEMS OSC XO 8.1920MHZ LVCM LVTTL
DataSheet
SIT8208AC-23-25E-8.192000X PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:8.192 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVCMOS, LVTTL
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):33mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AC-1E9-28NU148.425750X
SiT3372AC-1E9-28NU148.425750X
XTAL OSC VCXO 148.42575MHZ
SiT3372AI-4E2-33NB122.880000Y
SiT3372AI-4E2-33NB122.880000Y
XTAL OSC VCXO 122.8800MHZ HCSL
SiT3373AI-1B9-30NZ312.500000Y
SiT3373AI-1B9-30NZ312.500000Y
XTAL OSC VCXO 312.5000MHZ LVPECL
SIT8208AC-23-25E-8.192000X
SIT8208AC-23-25E-8.192000X
SIT1602BI-81-33E-10.000000T
SIT1602BI-81-33E-10.000000T
MEMS OSC XO 10.0000MHZ H/LV-CMOS
SiT3373AC-4B9-33NH222.750000Y
SiT3373AC-4B9-33NH222.750000Y
XTAL OSC VCXO 222.7500MHZ HCSL