SXO22C3A071-24.000M
Description
XTAL OSC XO 24.000MHZ CMOS SMD
DataSheet
SXO22C3A071-24.000M PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:24 MHz
Function:Enable/Disable
Output:CMOS
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:0°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):10mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):0.039" (1.00mm)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AI-1E2-33NY100.000000X
SiT3372AI-1E2-33NY100.000000X
XTAL OSC VCXO 100.0000MHZ LVPECL
SiT3372AI-2E2-33NY77.760000X
SiT3372AI-2E2-33NY77.760000X
XTAL OSC VCXO 77.7600MHZ LVDS
AMPMEED-8.0000T3
AMPMEED-8.0000T3
MEMS OSC XO 8.0000MHZ CMOS SMD
SXO22C3A071-24.000M
SXO22C3A071-24.000M
XTAL OSC XO 24.000MHZ CMOS SMD
22074
B401 10X14 RED/BLK/WHT DANGER
TSM-105-01-SS-DH-A-P-TR
TSM-105-01-SS-DH-A-P-TR
CONN HEADER SMD R/A 10POS 2.54MM