SIT8209AI-33-28S-156.250000Y
Description
MEMS OSC XO 156.2500MHZ LVCMOS
DataSheet
SIT8209AI-33-28S-156.250000Y PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:156.25 MHz
Function:Standby (Power Down)
Output:LVCMOS, LVTTL
Voltage - Supply:2.8V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):36mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AI-2E9-30NU156.250000T
SiT3372AI-2E9-30NU156.250000T
XTAL OSC VCXO 156.2500MHZ LVDS
SIT1602AI-21-28E-27.000000E
SIT1602AI-21-28E-27.000000E
MEMS OSC XO 27.0000MHZ LVCMOS
SiT3372AC-2E9-28NH128.000000Y
SiT3372AC-2E9-28NH128.000000Y
XTAL OSC VCXO 128.0000MHZ LVDS
SIT8209AI-33-28S-156.250000Y
SIT8209AI-33-28S-156.250000Y
MEMS OSC XO 156.2500MHZ LVCMOS