STC32K33Q48A-19.200MT
Description
XTAL OSC TCXO 19.2000MHZ SNWV
DataSheet
STC32K33Q48A-19.200MT PDF
Type Description
Series:STC32K
Type:TCXO
Frequency:19.2 MHz
Function:-
Output:Clipped Sine Wave
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±1.5ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):2mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.047" (1.20mm)
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3373AI-4E2-25NX245.760000T
SiT3373AI-4E2-25NX245.760000T
XTAL OSC VCXO 245.7600MHZ HCSL