FO7HSCAM66.666-BULK
Description
OSC XO 66.666MHZ 3.3V HCMOS
DataSheet
FO7HSCAM66.666-BULK PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3373AC-2B3-30NG540.000000X
SiT3373AC-2B3-30NG540.000000X
XTAL OSC VCXO 540.0000MHZ LVDS