AX3DCF4-122.8800T
Description
XTAL OSC XO 122.88MHZ 1.8V LVDS
DataSheet
AX3DCF4-122.8800T PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:122.88 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVDS
Voltage - Supply:1.8V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):27mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.043" (1.10mm)