CA25C4804GMT
Description
XTAL OSC XO 48.0MHZ 1.8V SMD
DataSheet
CA25C4804GMT PDF
Type Description
Series:CA25
Package:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
Type:XO (Standard)
Frequency:48 MHz
Function:Enable/Disable
Output:HCMOS, TTL
Voltage - Supply:1.8V
Frequency Stability:±30ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 105°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):15mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):0.039" (1.00mm)
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AC-1E9-30NB90.000000T
SiT3372AC-1E9-30NB90.000000T
XTAL OSC VCXO 90.0000MHZ LVPECL
SiT3372AC-2B3-33NY10.000000X
SiT3372AC-2B3-33NY10.000000X
XTAL OSC VCXO 10.0000MHZ LVDS