SIT9120AI-2C1-XXE75.000000X
Description
MEMS OSC XO 75.0000MHZ LVDS SMD
DataSheet
SIT9120AI-2C1-XXE75.000000X PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:75 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVDS
Voltage - Supply:2.25V ~ 3.63V
Frequency Stability:±20ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):55mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AI-2E2-25NB133.516483Y
SiT3372AI-2E2-25NB133.516483Y
XTAL OSC VCXO 133.516483MHZ LVDS
SiT3372AC-4B3-25NC163.840000X
SiT3372AC-4B3-25NC163.840000X
XTAL OSC VCXO 163.8400MHZ HCSL
SIT8208AC-83-18E-8.192000Y
SIT8208AC-83-18E-8.192000Y
MEMS OSC XO 8.1920MHZ LVCM LVTTL
4922R-04L
4922R-04L
FIXED IND 1.8UH 4.34A 21 MOHM
QF0603GA500T
QF0603GA500T
AUTOMOTIVE FUSE, 0.5A, 65VDC
SIT9120AI-2C1-XXE75.000000X
SIT9120AI-2C1-XXE75.000000X
CONN HEADER SMD 14POS 2.54MM