550BC66M6667DGR
Description
XTAL OSC VCXO 66.6667MHZ LVDS
DataSheet
550BC66M6667DGR PDF
Type Description
Series:Si550
Package:Tape & Reel (TR)
Type:VCXO
Frequency:66.6667 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVDS
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):±150ppm
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):108mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.071" (1.80mm)
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3373AI-4B3-25NG364.800000T
SiT3373AI-4B3-25NG364.800000T
XTAL OSC VCXO 364.8000MHZ HCSL
SiT3373AC-2E2-25NB625.000000X
SiT3373AC-2E2-25NB625.000000X
XTAL OSC VCXO 625.0000MHZ LVDS