ABLJO-V-80.000MHZ-T
Description
XTAL OSC VCXO 80.0000MHZ LVCMOS
DataSheet
ABLJO-V-80.000MHZ-T PDF
Type:VCXO
Frequency:80 MHz
Function:-
Output:LVCMOS
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±45ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):25mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.563" L x 0.343" W (14.30mm x 8.70mm)
Height - Seated (Max):0.217" (5.50mm)
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3373AC-1B9-33NC614.000000X
SiT3373AC-1B9-33NC614.000000X
XTAL OSC VCXO 614.0000MHZ LVPECL
SiT3372AI-2B2-28NX10.240000Y
SiT3372AI-2B2-28NX10.240000Y
XTAL OSC VCXO 10.2400MHZ LVDS
SiT3372AC-2E9-28NX216.000000X
SiT3372AC-2E9-28NX216.000000X
XTAL OSC VCXO 216.0000MHZ LVDS
ABLJO-V-80.000MHZ-T
ABLJO-V-80.000MHZ-T
PF12.1
PF12.1
COMPUTER PRIVACY FILTER 12.1"
2474-28K
2474-28K
FIXED IND 180UH 990MA 362 MOHM
40-CBSA-0.5X2.25X0.4
40-CBSA-0.5X2.25X0.4
RF SHIELD 0.5" X 2.25" SMD