SG-8018CE 11.0510M-TJHSA0
Manufacturer
Epson
VIGOR # :
Description
XTAL OSC XO 11.0510MHZ CMOS SMD
Catalog
Oscillators
DataSheet
SG-8018CE 11.0510M-TJHSA0 PDF
Type Description
Series:*
Package:Tape & Reel (TR)
Part Status:Active
Base Resonator:-
Type:-
Frequency:-
Function:-
Output:-
Voltage - Supply:-
Frequency Stability:-
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):-
Ratings:-
Mounting Type:-
Package / Case:-
Size / Dimension:-
Height - Seated (Max):-
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
FT5HNBPK16.0-BULK
FT5HNBPK16.0-BULK
OSC TCXO 16MHZ 3.3V HCMOS