520T25DA16M3677
Description
XTAL OSC VCTCXO 16.367667MHZ SNW
DataSheet
520T25DA16M3677 PDF
Base Resonator:Crystal
Type:VCTCXO
Frequency:16.367666 MHz
Function:-
Output:Clipped Sine Wave
Voltage - Supply:2.8V
Frequency Stability:±2.5ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-30°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):2mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
535EL388X2IA5
535EL388X2IA5
XTAL OSC VCTCXO 38.88MHZ CLPSW
SiT3373AI-4B2-30NB307.695484T
SiT3373AI-4B2-30NB307.695484T
XTAL OSC VCXO 307.695484MHZ HCSL
SiT3372AC-2B2-30NG25.000000T
SiT3372AC-2B2-30NG25.000000T
XTAL OSC VCXO 25.0000MHZ LVDS
RN73R2ATTD1562B05
RN73R2ATTD1562B05
RES 15.6K OHM 0.1% 1/8W 0805