CA25C4803INT
Description
XTAL OSC XO 48.0MHZ 2.5V SMD
DataSheet
CA25C4803INT PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:48 MHz
Function:Enable/Disable
Output:HCMOS, TTL
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):20mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):0.039" (1.00mm)
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AI-2B3-25NC90.000000X
SiT3372AI-2B3-25NC90.000000X
XTAL OSC VCXO 90.0000MHZ LVDS
SiT3373AI-4B3-28NU345.600000Y
SiT3373AI-4B3-28NU345.600000Y
XTAL OSC VCXO 345.6000MHZ HCSL