SIT8208AI-33-28S-65.000000T
Description
MEMS OSC XO 65.0000MHZ LVCMOS LV
DataSheet
SIT8208AI-33-28S-65.000000T PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:65 MHz
Function:Standby (Power Down)
Output:LVCMOS, LVTTL
Voltage - Supply:2.8V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):33mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AI-1B9-28NG98.304000Y
SiT3372AI-1B9-28NG98.304000Y
XTAL OSC VCXO 98.3040MHZ LVPECL
SiT3373AI-2E3-28NC280.550000T
SiT3373AI-2E3-28NC280.550000T
XTAL OSC VCXO 280.5500MHZ LVDS
SiT3372AI-1B9-30NU35.437431X
SiT3372AI-1B9-30NU35.437431X
XTAL OSC VCXO 35.437431MHZ
SIT8208AI-33-28S-65.000000T
SIT8208AI-33-28S-65.000000T