SIT9120AC-2C1-33E133.000000X
Description
MEMS OSC XO 133.0000MHZ LVDS SMD
DataSheet
SIT9120AC-2C1-33E133.000000X PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:133 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVDS
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±20ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):55mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AC-2B9-30NY35.437431X
SiT3372AC-2B9-30NY35.437431X
XTAL OSC VCXO 35.437431MHZ LVDS
SiT3372AC-1E2-28NZ75.000000X
SiT3372AC-1E2-28NZ75.000000X
XTAL OSC VCXO 75.0000MHZ LVPECL
SiT3372AC-2E9-33NY50.000000T
SiT3372AC-2E9-33NY50.000000T
XTAL OSC VCXO 50.0000MHZ LVDS
SIT9120AC-2C1-33E133.000000X
SIT9120AC-2C1-33E133.000000X
SiT3372AC-4B9-28NZ96.000000T
SiT3372AC-4B9-28NZ96.000000T
XTAL OSC VCXO 96.0000MHZ HCSL