SIT9120AC-1C1-33S100.000000T
Description
MEMS OSC XO 100.0000MHZ LVPECL
DataSheet
SIT9120AC-1C1-33S100.000000T PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:100 MHz
Function:Standby (Power Down)
Output:LVPECL
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±20ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):69mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AI-1E3-30NG155.520000X
SiT3372AI-1E3-30NG155.520000X
XTAL OSC VCXO 155.5200MHZ LVPECL
SiT3372AI-2B3-28NZ74.250000Y
SiT3372AI-2B3-28NZ74.250000Y
XTAL OSC VCXO 74.2500MHZ LVDS
SiT3372AI-2E2-30NG156.250000Y
SiT3372AI-2E2-30NG156.250000Y
XTAL OSC VCXO 156.2500MHZ LVDS
VTVS5V0ASMF-M3-08
VTVS5V0ASMF-M3-08
TVS DIODE 5V 8.9V DO219AB
SiT3373AI-1B9-28NB250.000000X
SiT3373AI-1B9-28NB250.000000X
XTAL OSC VCXO 250.0000MHZ LVPECL
SIT9120AC-1C1-33S100.000000T
SIT9120AC-1C1-33S100.000000T
MEMS OSC XO 100.0000MHZ LVPECL
RN732BTTD2670B10
RN732BTTD2670B10
RES 267 OHM 0.1% 1/8W 1206