SIT1602BI-22-28E-10.000000D
Description
MEMS OSC XO 10.0000MHZ H/LV-CMOS
DataSheet
SIT1602BI-22-28E-10.000000D PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:10 MHz
Function:Enable/Disable
Output:HCMOS, LVCMOS
Voltage - Supply:2.8V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):4.5mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AI-2B2-33NY61.440000Y
SiT3372AI-2B2-33NY61.440000Y
XTAL OSC VCXO 61.4400MHZ LVDS
SiT3372AC-4B2-33NG122.880000X
SiT3372AC-4B2-33NG122.880000X
XTAL OSC VCXO 122.8800MHZ HCSL
XTAL OSC XO 15.0000MHZ CMOS SMD
SIT1602BI-22-28E-10.000000D
SIT1602BI-22-28E-10.000000D