SG5032VAN 150.000000M-KEGA3
Manufacturer
Epson
VIGOR # :
Description
XTAL OSC XO 150.0000MHZ LVDS SMD
Catalog
Oscillators
DataSheet
SG5032VAN 150.000000M-KEGA3 PDF
Type Description
Series:SG5032
Package:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
Part Status:Active
Base Resonator:Crystal
Type:XO (Standard)
Frequency:150 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVDS
Voltage - Supply:2.5V ~ 3.3V
Frequency Stability:-
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):30mA
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.047" (1.20mm)