
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | S7 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 12 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | HCMOS |
| Voltage - Supply: | 5V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 25mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.055" (1.40mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of S75005T-12.000-X-R is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 13.3000MHZ HCMOS
XTAL OSC VCXO 77.7600MHZ LVDS
XTAL OSC VCXO 25.0000MHZ LVDS
CAP CER 150PF 630V X7R 1206
XTAL OSC XO 12.0000MHZ HCMOS SMD
FIXED IND 3.9UH 2.63A 33.4 MOHM
RES 1.4M OHM 1% 1/16W 0402