SIT3372AC-1B2-30NG163.840000T
Description
XTAL OSC VCXO 163.8400MHZ LVPECL
DataSheet
SIT3372AC-1B2-30NG163.840000T PDF
Type:VCXO
Frequency:163.84 MHz
Function:-
Output:LVPECL
Voltage - Supply:3V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):±120ppm
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):92mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)