
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | S5 X1 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 33.6 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | HCMOS |
| Voltage - Supply: | 2.5V |
| Frequency Stability: | ±100ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 20mA |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.051" (1.30mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of S52510T-33.600-X1-R is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 63.8880MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 6.0000MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 6.0000MHZ LVCMOS SMD
XTAL OSC XO 33.6000MHZ HCMOS SMD
CONN PLUG MALE 8POS CRIMP
RESISTOR POWER ADJ 100 OHM 25W
CONN MMCX RCPT STR 50 OHM PCB