CA25C24C2NMT
Description
XTAL OSC XO 24.576MHZ 1.8V SMD
DataSheet
CA25C24C2NMT PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:24.576 MHz
Function:Enable/Disable
Output:HCMOS, TTL
Voltage - Supply:1.8V
Frequency Stability:±100ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 150°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):15mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):0.039" (1.00mm)
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AI-1E3-25NH61.440000Y
SiT3372AI-1E3-25NH61.440000Y
XTAL OSC VCXO 61.4400MHZ LVPECL