
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | S1 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 12 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | HCMOS |
| Voltage - Supply: | 1.8V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 4mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of S118025T-12.000-X-M is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 14.7456MHZ LVCMOS LV
ALL SILICON OSC 155.5200MHZ LVPE
MEMS OSC XO 156.2500MHZ LVCMOS
XTAL OSC VCXO 148.425787MHZ LVDS
XTAL OSC XO 12.0000MHZ HCMOS SMD
MEMS OSC XO 16.3690MHZ LVCMOS LV
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVPECL