
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT3372, Elite Platform™ |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | VCXO |
| Frequency: | 35.43743 MHz |
| Function: | - |
| Output: | LVDS |
| Voltage - Supply: | 2.8V |
| Frequency Stability: | ±35ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | ±160ppm |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 84mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SiT3372AC-2B9-28NH35.437431X is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 10.0000MHZ LVCMOS LV
XTAL OSC VCXO 61.4400MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 223.0000MHZ LVPECL
FIXED IND 9.1NH 250MA 900 MOHM
XTAL OSC VCXO 35.437431MHZ LVDS
JUMPER TERM BLK 2POS FLAT PIN
DC DC CONVERTER 7.5V 50W