
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Si550 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | VCXO |
| Frequency: | 62.5 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVPECL |
| Voltage - Supply: | 2.5V |
| Frequency Stability: | ±20ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | ±104ppm |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 130mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.071" (1.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 250 |
Current price of 550EJ62M5000DGR is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 10.2400MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 312.5000MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 432.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 62.5000MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 224.0000MHZ LVDS
THUMBWHEEL POT 1M OHM 0.5W SIDE
REFLECTIVE HIVIZ GREEN T-SHIRT,