
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CA50 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 14.7456 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | HCMOS, TTL |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±30ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 40mA |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.051" (1.30mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of CA50C1474ILT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 25.0000MHZ HCSL
XTAL OSC VCXO 148.5000MHZ HCSL
CAP CER 180PF 63V X7R 1206
CAP CER 270PF 1KV X7R 1206
XTAL OSC XO 14.7456MHZ 3.3V SMD
XTAL OSC XO 16.0000MHZ CMOS SMD