
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT3373, Elite Platform™ |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | VCXO |
| Frequency: | 312.5 MHz |
| Function: | - |
| Output: | LVPECL |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | ±170ppm |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | - |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SiT3373AI-1B2-33NH312.500000X is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 35.437431MHZ
XTAL OSC VCXO 30.7200MHZ LVPECL
MEMS OSC XO 8.1920MHZ CMOS SMD
XTAL OSC VCXO 312.5000MHZ LVPECL
DC DC CONVERTER 3.3V 75W
TERM BLK 11P SIDE ENT 5.08MM PCB
DC DC CONVERTER 5V 50W