
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ASFLMP, Pure Silicon™ |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 11.0592 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | CMOS |
| Voltage - Supply: | 2.25V ~ 3.6V |
| Frequency Stability: | - |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 35mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.035" (0.90mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 |
Current price of ASFLMPC-11.0592MHZ-LY-T3 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 77.7600MHZ HCSL
XTAL OSC VCXO 61.4400MHZ HCSL
MEMS OSC XO 100.0000MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 77.7600MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 11.0592MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 3.5700MHZ LVCM LVTTL
ROTARY ENCODER OPTICAL 96PPR