
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT8209 |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 156.2539 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVCMOS, LVTTL |
| Voltage - Supply: | 1.8V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 33mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 250 |
Current price of SIT8209AI-22-18E-156.253906X is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC TCXO 26.0000MHZ LVCMOS
XTAL OSC XO 983.0400MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 155.52MHZ 2.5V LVPEC
FIXED IND 1.5UH 700MA 60 MOHM
MEMS OSC XO 156.253906MHZ LVCMOS
DC DC CONVERTER 5V 50W
CONN RCPT HSG FMALE 53POS INLINE