
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CA20 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 12.288 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | HCMOS, TTL |
| Voltage - Supply: | 1.8V |
| Frequency Stability: | ±150ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 15mA |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of CA20C1227HMT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 18.4320MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 33.3300MHZ LVCMOS LV
OSC XO 312.5MHZ 3.3V LVDS SMD
FIXED IND 2.2UH 21A 4.2 MOHM SMD
FIXED IND 2.2MH 280MA 4.4 OHM
XTAL OSC XO 12.288MHZ 1.8V SMD
EZ-SCREEN LS SNAP-ON 1190MM