SIT9120AC-1D2-33S133.333333T
Description
MEMS OSC XO 133.333333MHZ LVPECL
DataSheet
SIT9120AC-1D2-33S133.333333T PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:133.33333 MHz
Function:Standby (Power Down)
Output:LVPECL
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):69mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.039" (1.00mm)
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SIT8208AI-22-25E-12.800000T
SIT8208AI-22-25E-12.800000T
MEMS OSC XO 12.8000MHZ LVCMOS LV
SiT3372AI-4E2-33NH35.437431T
SiT3372AI-4E2-33NH35.437431T
XTAL OSC VCXO 35.437431MHZ HCSL
SiT3372AC-2B9-33NU156.250000T
SiT3372AC-2B9-33NU156.250000T
XTAL OSC VCXO 156.2500MHZ LVDS
SIT9120AC-1D2-33S133.333333T
SIT9120AC-1D2-33S133.333333T
SIT8208AI-31-28S-7.372800Y
SIT8208AI-31-28S-7.372800Y
MEMS OSC XO 7.3728MHZ LVCM LVTTL
VE-SCOPEPAD 300
VE-SCOPEPAD 300
10" TABLET W/ 5.0 MP CAMERA
TERM BLOCK PLUG 14POS STR 3.5MM