
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT3372, Elite Platform™ |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | VCXO |
| Frequency: | 80 MHz |
| Function: | - |
| Output: | LVPECL |
| Voltage - Supply: | 3V |
| Frequency Stability: | ±35ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | ±1560ppm |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 92mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead Exposed Pad |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SiT3372AI-1E9-30NZ80.000000X is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 15.3600MHZ LVDS
XTAL OSC VCXO 240.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 240.0000MHZ LVDS
FIXED IND 68UH 200MA 2.55 OHM
LED XLAMP WARM WHITE 3000K 2SMD
XTAL OSC VCXO 80.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 25.0000MHZ HCMOS SMD