
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT3373, Elite Platform™ |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | VCXO |
| Frequency: | 270 MHz |
| Function: | - |
| Output: | LVPECL |
| Voltage - Supply: | 2.8V |
| Frequency Stability: | ±35ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | ±10ppm |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | - |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SiT3373AC-1B9-28NB270.000000T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 10.2400MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 148.3500MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 44.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC VCXO 270.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC XO 8.1920MHZ LVCM LVTTL
DC DC CONVERTER 3.3V 2W
TERM BLOCK PLUG 11POS STR 3.81MM